ARC

Çözüm Odaklı Müşteri Memnuniyeti

GLOBAL OLABİLMEK İÇİN LOJİSTİK

Globalleşen Dünya’da, üretilen ve tüketilen ürünlerin yer değiştirmesi için gerekli olan en önemli
sektörün lojistik olduğu bilinci ile süreçleri kurguluyoruz.

Lojistik İhtiyaçlarınıza Alternatif Çözümler

GÜVENLİ YAŞAM İÇİN LOJİSTİK

Tüketilen tüm ürünler, artık biz lojistik hizmet üretenlerin depolarında muhafaza edilerek, sizlerin satın alacağı
mağazalara servis ediliyor. Güvenli yaşamınız için sağlıklı ve güvenilir depolar inşa ediyoruz.

Modern Tedarikçi Altyapısı ve Yetkin Personel Gücü

GELECEK NESİLLER VE TEMİZ DÜNYA İÇİN LOJİSTİK

Kimsenin Dünya’yı kirletmesine izin vermememiz gerektiği bilinciyle hareket ediyor, en sağlıklı koşullarda
lojistik hizmet sunmaya çalışıyoruz. Ne de olsa onlar hepimizin çocukları.

Çözüm Odaklı Müşteri Memnuniyeti

DEĞİŞİM İÇİN LOJİSTİK

Değişimin olabilmesi, yeniliklerin transferi ile mümkün. Yeniliklerin transferi ise ancak lojistikle…

KURUMSAL

ARC Global Lojistik, ulusal ve uluslararası taşımacılık, depolama ve envanter yönetimi, gümrükleme hizmetleri ile Dış Ticaret’in her alanında danışmanlık yapmak üzere kurulmuş; ortalama iş tecrübesi 20 yılı aşkın şirket ortaklarınca, sektörün referans noktası olabilme hedefi ile yola koyulmuş bir lojistik servis sağlayıcıdır. Hadımköy’de mevcut birden fazla dağıtım merkezi ile uzun süreden beri verdiği katma değerli çözümlere, özellikle taşımacılık alanındaki yeni iş modellerini de eklemeyi hedefleyen ARC, gerek Avrupa, gerek Uzakdoğu, gerekse Amerika trafiğinde tailor made; yani firma ihtiyacına özgü seçenekler ile müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Multimodal, intermodal ve kombine taşımacılık gibi, farklı modları da başarı ile uygulayabilen ARC Global Lojistik, denizyolundan havayoluna, karayolundan demiryoluna tüm taşıma modları ile hizmeti kusursuzca verebilmektedir.

Gerek sektöre, gerekse hizmet alanlara yönelik eğitimleri ile de fark yaratan ARC Global Lojistik, yenilenen web sitesi ile bilgi bankası olmayı da sürdürmektedir. Farklı iş modelleriyle butik hizmet vermeyi devam ettirecek olan ARC, attığı her adımla değişimi ön planda tutarak, dinamik bir lojistik servis sağlayıcı ve müşterisinin kendisini tedarikçisi görmekten öte, stratejik iş ortağı olarak kabul ettiği bir firma olabilme özelliğini gösterdiği başarı ile hak etmeye adeta ant içmiştir.

Biz ARC Global Lojistik ailesi olarak, herkes gibi yeşile verdiğimiz önem kadar, insana ve topluma da önem vermeyi, sosyal yaşantının da hayatımızın önemli bir parçası olduğunu bilen ve zaman zaman bu tarz aktivitelerle de sizlerle buluşmayı arzulayan bir konumdayız. Değişimin hayatımızın her anına uygulanması gerektiğini, iş yoğunluğunuz içerisinde lojistiğin en az yüke sahip olduğu bir konumda yer almayı istiyoruz. Yaşamın belki de değişmez en önemli gerçeklerinden ve döngünün sağlanması için olmazsa olmazı haline gelen, ticaretin, ancak lojistiğin verdiği destek ve gelişim ile sağlanabileceği olgusunu da hiç unutmuyor, unutturmuyoruz. Ve işte bu yüzden sloganımızı yaşayarak ve hissederek vurguluyoruz : DEĞİŞİM LOJİSTİKLE BAŞLAR.